Капітальний ремонт свердловин під тиском (SNUBBING)

Капітальний ремонт свердловин під тиском (SNUBBING)

В еру технічного прогресу наша компанія рухається у ногу з часом і пропонує Замовникам сервіс, який є на сьогодні одним із передових в області капітального ремонту свердловин під тиском.

Снаббінг вважається високотехнологічним методом ремонту свердловин. Ця технологія дозволяє мінімізувати негативні наслідки для покладів вуглеводнів, які, як правило, спричинені глушінням свердловини при традиційному ремонті.Переваги застосування снаббінгових технологій:

  • відпадає необхідність у глушінні свердловини, тим самим зменшуючи вплив на продуктивний пласт;
  • швидкий монтаж;
  • високе співвідношення між потужністю установки та відношенням до її розміру;
  • компактність, що є незамінною на шельфових платформах;
  • депресійні роботи (underbalanced), тобто роботи на знижених вибійних тисках при постійному притоку флюїду.

Для капітального ремонту свердловин методом снаббінгу використовується установка RDE-340 вантажопідйомністю 160 т виробництва 2020 року північноамериканської компанії RDE (США). Наше обладнання є сертифікованим в Україні, а технічний персонал, задіяний на снаббінговій установці, пройшов необхідне навчання на теренах виробника цього обладнання та має усі необхідні сертифікати та дозволи для виконання робіт підвищеної небезпеки.

Снаббінгова установка оснащена превенторами компанії B.O.P. PRODUCTS LLC (США) із робочим тиском 700 атм, які здатні гарантувати фонтанну безпеку в процесі ремонту свердловини. Система керування гарантує високий рівень безпеки робіт під тиском (зокрема і фонтанної безпеки).

Вона оснащена двома джерелами живлення: гідронасосами та пневмогідроакумуляторами.

Інженерно-технічний персонал компанії сертифікований за міжнародною системою контролю свердловин IWCF (INTERNATIONAL WELL CONTROL FORUM)