Про компанію

 

Про «DENIMEX»

Група компаній «DENIMEX» - це американський холдинг, який під брендом DENIMEX об'єднує компанії, розташовані в США та Україні, зокрема ТОВ "Денімекс Юкрейн", ТОВ "Денімекс Ворковер Солюшіонс", ТОВ "Денімекс Гео", ТОВ «Інтер Трейдінг Груп». Штаб-квартира «USA DENIMEX INC.» знаходиться у самому серці світової нафтогазової індустрії - в м.Г'юстон, штат Техас, США, що дозволяє нам першими втілювати та пропонувати нашим замовникам найсучасніші технології.

«DENIMEX» є ексклюзивним представником провідних виробників нафтогазового обладнання, розташованих у Північній Америці та Європі.

 

Ми спеціалізуємось на сервісних послугах для буріння і капітального ремонту нафтогазових свердловин, а також постачаємо обладнання виробництва США, Канади та Європи, що використовується при бурінні, видобутку і переробці нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництв.

 

Компанія була заснована в 2005 р. За час існування здійснила велику кількість поставок висококласного обладнання і технологій для провідних нафтогазовидобувних компаній, що працюють у різних точках земної кулі, включаючи Україну, Росію, Казахстан, Білорусь, Венесуелу, Мексику та інші країни.

 

Як офіційний дистриб'ютор, DENIMEX здійснює прямі поставки обладнання безпосередньо від виробників. Ми виконуємо підбір обладнання відповідно до специфікації і технічних вимог замовника. DENIMEX пропонує широкий вибір обладнання для НАФТОГАЗОВИДОБУВНИХ КОМПАНІЙ, а також впровадження нових технологій для оптимізації виробництва.

 

Компанії Групи DENIMEX надають повний спектр послуг, починаючи з інженерної розробки і підбору необхідного обладнання або технологій і закінчуючи введенням в експлуатацію та подальшою сервісною підтримкою протягом усього терміну експлуатації.

 

Група компаній DENIMEX має офіси в містах Г'юстон, Київ, Полтава та виробничу базу в cмт Диканька, Полтавської області.

Презентаційний буклет