Сервісний центр

Цех з ремонту бурового обладнання

Гордістю нашої компанії є цех з ремонту і обслуговування бурового обладнання та інструменту (смт Диканька, Полтавська обл.).

Завдяки сучасному оснащенню, ми проводимо якісне обслуговування та ремонт бурового обладнання.

З моменту запуску цеху на нашому обладнанні було проведено ремонт та обслуговування не тільки власного вибійного інструменту, а також обладнання та інструменту інших сервісних компаній.

Для цього ми успішно використовуємо власні стенди для розгвинчування та згвинчування, для випробування гідравлічних ясів, для гідравлічного випробування робочих пар ГВД, а також трубонарізний верстат.

Стенд для розгвинчування та згвинчування

Гідравлічний стенд для збирання і розбирання інструментів CZJ400II виробництва Tianhe Oil Group призначений для збирання і розбирання різьбових з'єднань гвинтових двигунів, бурильних і ловильних ясів, підвісок хвостовиків обсадних колон та іншого внутрішньосвердловинного обладнання. Цей стенд обладнаний системою контролю згвинчування різьбових з'єднань з рекомендованими моментами, а також можливістю запису величин моментів, дані яких зберігаються в електронному вигляді і можуть надаватися Замовникам.

Короткі технічні характеристики

Model Product Code Motor Power (KW) Clamp Pipe Dia. Ramge (mm) Max. Makeup Torque (KN*m) Max. Breakout Torque (KN*m) Pipe Dia. For Quick Makeup / Breakout Unit (mm) Motor Speed (rpm) Max/ Working Pressure (MPa) Quick Makeup / Breakout Unit Torque (KN*m) Max. Tons For Push/Pull Cylinder (KN) Stroke For Push/Pull Cylinder (mm)
CZJ400IS E12210000 15 Ф 73-390 10-11 16 Ф 102-390 1460 12 1.5-3 130 1500

Стенд для випробування гідравлічних ясів

Стенд для випробування бурильних і ловильних ясів типу SYJ150 виробництва Tianhe Oil Group. На цьому стенді проводиться тестування гідравлічних ударних механізмів (бурильні й ловильні яси). Стенд оснащено приладом EZTEK (Велика Британія) для фіксації величини навантаження при випробуванні, з можливістю копіювання на карту пам’яті USB Flash.

Model Product Code Motor Power (KW) Motor Speed (rpm) Max. Pressure (MPa) Max. Work Pressure (MPa) Oil Tank Capicity (L) Max Push (T) Max Pull (T) Test Tool Length Range (m)
SY J150 E31100000 15 1460 31.5 20 400 150 130 1-11

Стенд для випробувань робочих пар ГВД

Стенд для гідравлічних випробувань робочих пар гвинтових вибійних двигунів. З його допомогою виконується перевірка гідродинамічних властивостей пар ГВД на відповідність характеристик, заявлених виробником у технічному паспорті, що дозволяє нам контролювати якість обладнання.

Product Code Main Motor Power Hydraulic Pump Motor Power Motor Speed Application Dia/ Range Max. Torque Working Pressue Of Water System Max. Working Pressure of Hydraulic System
E41210000 75 KW 11 40 rpm Ф 89-290 1500 N*m 8 MPa 20 MPa

З допомогою маслостанції проводиться часткова або повна заправка гідравлічних механізмів після проведення їх технічного обслуговування.

Трубонарізний станок

Токарний трубонарізний верстат. На цьому верстаті проводиться ремонт приєднувальних різьб бурильного інструменту та елементів низу бурильних колон. Верстат оснащено усім необхідним навісним приладдям і допоміжним інструментом (різьбові калібри, різці, державки). Усі токарно-фрезерувальні роботи проводять висококласні фахівці з великим досвідом.

Назва параметра 1Н983 1А983
Основні параметри    

Клас точності згідно ГОСТ 8-82

Н Н
Діаметр труби, що обробляється, мм 70..260 299
Довжина труби, що обробляється, мм 6000  
Найбільший діаметр заготовки над станиною, мм 830 800
Найбільший діаметр заготовки над супортом, мм   450
Міжцентрова відстань (ВМЦ), мм   1000, 2000,
3000, 4000

Висота центрів, мм

400  
Найбільша довжина точіння без конусної лінійки, мм 800 1000, 2000,
3000, 4000
Найбільша довжина точіння з конусної лінійкою, мм 420 500
Довжина конусної лінійки, мм 660  
Найбільша маса встановлюваної заготовки в центрах, кг   5000
Найбільша маса встановлюваної заготовки в патроні, кг   2000

Найбільший кут повороту різцевих салазок, град

±90 ±90
Ціна поділки лімба, мм 0,05 0,05

Зона підготовки та інспекції обладнання

Крім того, у цеху розміщена зона підготовки обладнання перед обслуговуванням. На цій ділянці проводиться етап чистки та мийки обладнання при надходженні інструментів до цеху після роботи безпосередньо в свердловині, а також у цій зоні проводиться перевірка всіх частин внутрішньосвердловинного обладнання.

Усі роботи з обслуговування та ремонту бурового обладнання проводяться сертифікованими фахівцями, які пройшли спеціальне навчання.

Установка для хардбендінгу

Установка для хардбендінгу, встановлена наразі поряд з цехом, є автономною: її можна використовувати як на виробничо-ремонтній базі, так і  в польових умовах. Вона може бути зібрана як один цілісний елемент або розбиратися на дві частини для зручного транспортування. Усі елементи розроблені спеціалістами компанії DJ Tubular Service у США, що працюють по всьому світу уже більше 20 років.

Дільниця відновлення (наплавлення) фрезів

Компанія також розвиває сервіс відновлення та наплавлення ріжучого інструменту різних діаметрів та конструкції з використанням, зокрема, карбід-вольфрамового припою Dynalloy DynaRod USA з різної фракції карбід-вольфрамовими вставками.

Лабораторія з обслуговування, калібрування та ремонту телеметричного обладнання (MWD/LWD)

На базі виробничої майстерні силами нашої компанії і компанії COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE обладнано першу і досі єдину сертифіковану лабораторію в Україні з ремонту, тестування і калібрування телеметричного обладнання. Наш технічний персонал, який проводить ремонт і технічне обслуговування телеметричного обладнання, є сертифікованим і пройшов навчання на виробничій базі COMPASS DIRECTIONAL GUIDANCE у штаті Техас, США.