НЕРУЙНІВНИЙ КОНТРОЛЬ (NDT) ТА ПОЛЬОВИЙ РЕМОНТ УЩІЛЬНЮЮЧИХ ТОРЦІВ БУРИЛЬНИХ ЗАМКІВ

Сервіс з неруйнівного контролю та польовий ремонт ущільнюючих торців бурильних замків

З осені 2019 року наша компанія запустила сервіс неруйнівного контролю бурового інструменту та бурового обладнання за стандартами DS-1, API, EN та ДСТУ.
Спільно з компанією DJ Tubular Service Pte, з використанням обладнання та інструментів цієї компанії, ми надаємо наступні послуги з інспекції (неруйнівний контроль):

Комплексна перевірка бурильного інструменту у відповідності до міжнародних галузевих стандартів DS-1(Drill Stem), API 7 RP-2 (Рекомендаційні практики з інспекції American Petroleum Instinute) та українських галузевих стандартів.

До цього сервісу відносяться наступні методи перевірки:

  • Visual Tube (перевірка видимої частини бурильної труби)
  • OD Gauge (вимірювання зовнішнього діаметру бурильної труби)
  • UT Wall Thickness (ультразвукова перевірка товщини стінки бурильної труби неруйнівним методом)
  • EMI - Electromagnetic Inspection Tube Body (електромагнітна перевірка бурильної труби).
  • MPI Inspection End Areas/Connections (перевірка замкових з’єднань та кінців бурильної труби магнітопорошковим методом).

Польовий ремонт ущільнюючих торців бурильних замків
(в стадії запровадження).
Відновлення ущільнюючого торця проводиться в польових умовах обладнанням та інструментами DJ Tubular Service Pte Ltd. Проведення даної операції з відновлення поверхні герметизуючого торця труб можливе, як в польових умовах, так і в умовах сервісного центру.
Також даний сервіс включає в себе можливість проведення механічних операцій по відновленню поверхні профілю різьбової частини труб в польових умовах, що дає змогу Замовнику зекономити кошти на перевезення бурильних труб та елементів КНБК в/з механічну майстерню та безпосередньо сам ремонт в умовах механічної майстерні.