Про компанію

 

Про «DENIMEX»

Група компаній «DENIMEX» - Американський холдинг, який об'єднує під брендом DENIMEX компанії розташовані в США і Україні. Штаб-квартира «USA DENIMEX INC.» знаходиться в самому серці світової нафтогазової індустрії в м Х'юстон, штат Техас, США. Компанія була заснована в 2005 році і за роки існування з'явилося багато поставок висококласного обладнання і технологій для провідних нафтогазових, гірничодобувних і будівельних компаній в різних точках земної кулі, включаючи Україну, Росію, Казахстан, Білорусію, Венесуелу, Мексику та інші країни.

Основним напрямком нашої діяльності є надання сервісних послуг для буріння і капітального ремонту нафтогазових свердловин, а також постачання обладнання виробництва США, Канади та Європи, включаючи обладнання, що використовується при бурінні, видобутку і переробці нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництв.

Наша компанія має офіси в місті Х'юстон, Київ, Полтава та виробничу базу в Диканьці, Полтавська область. Сервісні послуги, що надаються компанією DENIMEX, включають наступні напрямки: Долотний Сервіс, оренда ВЗД і Ясів, Наклонно Направлене Буріння, Ловильний сервіс, послуги в сфері геології та інші супутні напрямки. Будучи офіційним дистриб'ютором компаній з Північної Америки і Європи, DENIMEX здійснює прямі поставки обладнання безпосередньо від виробників. Виробляє підбір обладнання відповідно до специфікації і технічних вимог замовника. DENIMEX пропонує широкий спектр обладнання для всіх напрямків нафтогазової, хімічної, енергетичної та гірничодобувної галузей, а також впровадження нових технологій для оптимізації виробництв, що відносяться до перерахованих вище галузей.

Компанії Групи «DENIMEX» здійснюють повний спектр послуг - від інженерної розробки і підбору необхідного обладнання або технологій, до введення в експлуатацію та подальшої сервісної підтримки протягом усього терміну експлуатації. Ми дотримуємося комплексного підходу до ведення бізнесу і впевнені, що це зробить співпрацю з компанією «DENIMEX» ефективною і взаємовигідною як для нас, так і для наших партнерів.