Про компанію

 

Про «DENIMEX»

Група компаній «DENIMEX» - американський холдинг, який об'єднує під брендом DENIMEX компанії, розташовані в США і Україні. Штаб-квартира - «USA DENIMEX INC.» знаходиться у самому серці світової нафтогазової індустрії в м Х'юстон, штат Техас, США. Компанія була заснована в 2005 році. За час існування здійснила безліч поставок висококласного обладнання і передових технологій для провідних нафтогазових, гірничодобувних і будівельних компаній у різні куточки земної кулі, такі як Україна, Росія, Казахстан, Білорусь, Венесуела, Мексика та інші країни.

Основним напрямком нашої діяльності є надання сервісних послуг при бурінні та капітальному ремонті нафтових та газових свердловин. Також наша компанія займається постачанням обладнання для буріння, видобутку і переробки нафти і газу, обладнання для автоматизованих систем управління та інформатизації технологічних процесів і виробництв.

Наша компанія має офіси у Х'юстоні, Києві, Полтаві та виробничу базу в Диканьці, Полтавська область. Сервісні послуги, що надаються компанією DENIMEX, охоплюють такі напрямки: Долотний Сервіс, Оренда ГВД та Ясів, Похило-Скероване Буріння, Ловильні Роботи, послуги у сфері геології та інші супутні напрямки. Як офіційний дистриб'ютор компаній з Північної Америки і Європи, DENIMEX здійснює прямі поставки обладнання безпосередньо від виробників. Підбір обладнання виконується відповідно до специфікації і технічних вимог замовника. DENIMEX пропонує широкий вибір обладнання для НАФТОГАЗОВИДОБУВНИХ КОМПАНІЙ, а також впровадження нових технологій для оптимізації виробництва.

Компанії Групи «DENIMEX» здійснюють повний спектр послуг - від інженерної розробки і підбору необхідного обладнання або технологій, до введення в експлуатацію та подальшої сервісної підтримки протягом усього терміну експлуатації. Ми дотримуємося комплексного підходу до ведення бізнесу і впевнені, що це зробить співпрацю з компанією «DENIMEX» ефективною і взаємовигідною як для нас, так і для наших партнерів.