Місія компанії

Місія компанії

Ми прагнемо бути лідером з постачання високоякісного обладнання та забезпечення сервісних послуг для провідних нафтогазовидобувних компаній.

Іноваційні світові розробки та досягнення у сфері видобутку дозволяють впроваджувати найкращі технології для оптимізації виробництва.

Наші фахівці розуміють поточні та майбутні потреби замовника та прагнуть завжди перевершити його очікування!

На шляху свого розвитку DENIMEX зробила вагомий крок до розширення напрямків діяльності і в 2018 році до групи своїх компаній приєднала ще два підприємства:

 • Веллспрінг Енерджі, основним напрямком діяльності якого є зарізання бокових стовбурів та ліквідація негерметичностей експлуатаційних колон;
 • Бренд-Вік ЛТД, що зосереджений на геологічних дослідженнях.

«Wellspring Energy»

Компанію TOB «Wellspring Energy» засновано в 2015p.

Інженерний склад компанії включає спеціалістів з досвідом роботи будівництва нафтових і газових свердловин у провідних міжнародних компаніях. Основний напрям діяльності компанії - це забезпечення обладнанням і сервісними послугами при проведенні робіт з відновлення вже існуючого фонду свердловин.
Ми використовуємо новітні технології, які дозволяють якісно, технологічно грамотно та за максимально короткий термін пробурити боковий стовбур свердловини.


Компанія TOB «Wellspring Energy» надає послуги в таких напрямках :

 • Інженерний супровід похило - скерованого буріння. Розрахунок та керування технологічним процесом буріння свердловини в заданому напрямку.
 • Зарізка бокових стовбурів за допомогою клина-відхилювача якірного типу для фрезерування вікна як в обсадній колоні, так і у відкритому стовбурі, а також буріння короткого стовбура під компоновку низу бурильної колони в заданому напрямку за один рейс.
 • Обладнання для локального кріплення свердловин (ОЛКС), що призначене для перекриття зон ускладнень в свердловині (поглинання, водопрояви, обвали, осипання). Захист продуктивних горизонтів від блокування проникних каналів (nop) буровими та цементними розчинами, а також ліквідація негерметичності обсаднихта експлуатаційних колон при бурінні і капітальному ремонті свердловин.

«Бренд-Вік ЛТД»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренд-Вік ЛТД» було засновано у 1994 році.

Компанію було створено з метою надання сервісних послуг у сфері пошуку, розвідки та освоєння родовищ вуглеводнів для нафтогазодобувних компаній України та світу.

Основні напрямки діяльності спрямовано на виконання геолого-тематичних та прикладних геологічних робіт, таких як локальний та зональний прогнози нафтогазоносності, геолого-економічна оцінка перспективних та промислових об'єктів, проекти на буріння свердловин та дослідно-промислова розробка родовищ тощо.

 • Проектування сейсмічних зйомок будь-якої складності із залученням моделювання;
 • Обробка сейсмічних матеріалів;
 • Оцифрування та обробка даних ГДС;
 • Комплексна інтерпретація геолого- та геофізичних матеріалів (сейсморозвідки, ГДС тощо), побудова геологічної моделі об'єкту;
 • Прогнозування геологічного розрізу (сейсмічна інверсія, прогноз літології та колекторських властивостей із застосуванням методу нейронних мереж, АVO-аналіз);
 • Локальний та зональний прогноз нафтогазоносності;
 • Підрахунок ресурсів та запасів ВВ та їх захист в ДКЗ України (ГЕО - 1, 2, 3);
 • Тематичні геологорозвідувальні роботи.

До виконання робіт компанія залучає кращих фахівців, що працюють над вирішенням вузькоспеціалізованих геологічних завдань та проблем.