Місія компанії

Місія компанії

Ми прагнемо бути лідером з постачання високоякісного обладнання та забезпечення сервісних послуг для провідних нафтогазо-видобувних компаній.

Інноваційні світові розробки та досягнення в сфері видобутку дозволяють впроваджувати найкращі технології для оптимізації виробництва.

Наші фахівці розуміють поточні і майбутні потреби замовника та прагнуть завжди перевершити їх очікування!

На шляху свого розвитку DENIMEX зробила вагомий крок стосовно розширення напрямків діяльності і в 2018 році до групи своїх компаній приєднала ще два підприємства:

 • Веллспрінг Енерджі, основним напрямком діяльності якого є зарізання бокових стовбурів та ліквідація негерметичностей експлуатаційних колон;
 • Бренд-Вік ЛТД, що зосереджена на напрямках геологічних досліджень

«Wellspring Energy»

Компанію TOB «Wellspring Energy» засновано в 2015p.

Інженерний склад компанії включає спеціалістів з досвідом роботи будівництва нафтових і газових свердловин у провідних міжнародних компаніях. Основний напрям діяльності компанії- це забезпечення обладнанням і сервісними послугами при проведенні робіт з відновлення вже існуючого фонду свердловин.
Ми використовуємо новітні технології, які дозволяють якісно, технологічно грамотно та за максимально короткий термін пробурити боковий стовбур свердловини.


Компанія TOB «Wellspring Energy» надає послуги в таких напрямках :

 • Інженерний супровід похило - скерованого буріння. Розрахунок та керування технологічним процесом буріння свердловини в заданому напрямку.
 • Зарізка бокових стовбурів за допомогою клина-відхилювача якірного типу для фрезерування вікна як в обсадній колоні, так і у відкритому стовбурі, а також буріння короткого стовбура під компоновку низу бурильної колони в заданому напрямку за один рейс.
 • Обладнання для локального кріплення свердловин (ОЛКС), що призначене для перекриття зон ускладнень в свердловині (поглинання, водопрояви, обвали, осипання). Захист продуктивних горизонтів від блокування проникних каналів (nop) буровими та цементними розчинами, а також ліквідація негерметичності обсаднихта експлуатаційних колон при бурінні і капіталному ремонті свердловин.

«Бренд-Вік ЛТД»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Бренд-Вік ЛТД» було засновано у 1994 році.

Компанію було створено з метою надання сервісних послуг у сфері пошуку, розвідки та освоєння родовищ вуглеводнів для нафтогазодобувних компаній України та світу.

Основні напрямки діяльності спрямовано на виконання геолого-тематичних та прикладних геологічних робіт, таких як локальний та зональний прогнози нафтогазоносності, геолого-економічна оцінка перспективних та промислових об'єктів, проекти на буріння свердловин та дослідно-промислова розробка родовищ тощо.

 • Проектування сейсмічних зйомок будь-якої складності із залученням моделювання; Обробка сейсмічних матеріалів; Оцифрування та обробка даних ГДС;
 • Комплексна інтерпретація геолого- та геофізичних матеріалів (сейсморозвідки, ГДС тощо), побудова геологічної моделі об'єкту;
 • Прогнозування геологічного розрізу (сейсмічна інверсія, прогноз літології та колекторських властивостей із застосуванням методу нейронних мереж, АVO-аналіз);
 • Локальний та зональний прогноз нафтогазоносності;
 • Підрахунок ресурсів та запасів ВВ та їх захист в ДКЗ України (ГЕО - 1, 2, 3);
 • Тематичні геологорозвідувальні роботи.

До виконання робіт компанія залучає кращих фахівців, що працюють над вирішенням вузькоспеціалізованих геологічних завдань та проблем.