Новини

 

НОВИНИ

21.05.2020 «Денімекс Юкрейн» успішно застосовує контрольоване зварювання для нарощування замків бурильних труб

Ми застосовуємо автоматичний процес контрольованого зварювання для нарощування зовнішнього діаметра зношених замків інструменту до їх початкового розміру, замість того, щоб утилізувати бурильну трубу. Використовуючи концепцію, подібну до харбенду, ми здатні відновлювати зовнішній діаметр замкових з’єднань до специфікаційних, тим самим «рятуючи» замкові частини преміум-труби та заощаджуючи витрати Замовнику.

01.05.2020 «Денімекс Ворковер Солюшіонс» провело ремонт свердловини №35 Сахалінського ГКР «Укрнафтобуріння» снаббінговою установкою RDE-340K

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» у квітні успішно завершило ремонт свердловини №35 на Сахалінському родовищі без глушіння свердловини з використанням гідравлічної установки для снаббінгу ТОВ «Денімекс Ворковер Солюшіонс». У свердловині проведені роботи по заміні ліфта НКТ на газогерметичні хромовані труби, що дозволить продовжити безаварійну експлуатацію свердловини мінімум на 4 роки.
Роботи виконані з використанням новітньої снаббінгової установки RDE-340K 2019-го року випуску вантажопідйомністю 180 тонн. Серед переваг установки – можливість роботи на гирлі свердловин при статичному тиску понад 350 атм.
Застосування технології снаббінга дозволило уникнути зниження дебіту свердловини, яке, як правило, відбувається в разі традиційного ремонту з глушінням свердловини, а також продовжити міжремонтний період. Ремонт було проведено за 13,5 діб. Початковий добовий дебіт після ремонту склав 200 тис куб м газу і 6,7 тонн конденсату.

Cнаббінгова установка RDE-340K: