Сервіс оренди бурового обладнання

Сервіс оренди бурового обладнання

Широке застосування ГВД при бурінні свердловин на даний час, є дуже актуальним. В  даному напрямку наша компанія на сьогоднішній день, є одною з найбільших компаній в Україні, котра має на балансі 60 одиниць ГВД різних типорозмірів від 244мм до 89 мм, що дозволяє нам проводити буріння як нових свердловин так і буріння бокових стволів із раніше пробурених свердловин .
Також на балансі компанії є 30 одиниць гідравлічних ударних механізмів, котрі є невідємним елементом КНБК при бурінні вертикальних та похилоскерованих свердловин.
Наші ГВД виробництва однієї із світових лідируючих компаній TIANHE OIL GROUP використовуються при бурінні свердловин на родовищах АТ «Укргазвидобування» та родовищах приватних газовидобувних компаній. Завдяки використанню наших ГВД терміни будівництва свердловин суттєво скорочуються, що дозволяє Замовнику економити кошти і вводити свердловини в експлуатації раніше запланованих термінів.
Загальна кількість годин роботи ГВД на родовищах АТ «Укргазвидобування» за період з квітня 2018 по жовтень 2018 року становить 12 000 годин.
Також, окремо хочеться відзначити, що Компанія DENIMEX має підписаних контрактів на 2018 і 2019 на 40 000 годин роботи ГВД на родовищах АТ «Укргазвидобування» і 4000 годин роботи на родовищах приватних газодобувних компаній.